4.10.2014 TJ Lazníky – TJ Sokol Újezdec 1-3, pol.1-1

Základní sestava: Bořuta, Slaměník, Lecián, Kovář, Koukal, Zach, Prachniar, Václavíček, Zbožínek, Fikr, Jurečka
Náhradníci: Kolomazník, Číhal, Hluzín, Pořízek, Zouhar.

Asi do 20. minuty jsme dominovali v držení míče, ale bez větší šance ohrozit domácí branku. Domácí jen sporadicky opustili svou vlastní polovinu. Až ve 27.minutě Slaměník přehrál v rohu hřiště dva domácí hráče a jeho centr našel levačku Fikra 0:1. Ve 41. minutě Koukal zbytečně fauloval u postranní čáry domácího útočníka. Následný přímý kop tečoval Kovář mimo dosah Leciána, domácí vrátili míč před bránu, kde domácí hráč svou šanci využil 1:1.

Začátek druhé půle ozdobila pěkná individuální akce Zbožínka, který svým centrem našel Fikra, ten nezaváhal 1:2. V 60. minutě centr Kolomazníka využil už potřetí v řadě hlavou Zbožínek 1:3. Ve zbytku zápasu jsme se dostali k několika nadějným šancím, ale ty ke gólu nevedli.

Hodnocení: Naši hráči svou kvalitou jasně převyšovali domácí, ale v prvním poločase nebyli schopni tuto kvalitu vyjádřit větším počtem branek. Své akce zakončili ve většině případů nepřesnou přihrávkou. Začátek druhé půle vyšel zejména Zbožínkovi, který druhou branku připravil a třetí sám vstřelil. Po prostřídání jsme čekali na konec zápasu.