11.10.2014 TJ Sokol Újezdec – Sportovní klub Bochoř 6-0, pol. 1–0

Základní sestava: Bořuta, Slaměník, Lecián, Kovář, Jančovič, Kolomazník, Prachniar, Václavíček, Koukal, Jurečka, Fikr

Náhradníci: Zouhar, Řezníček, Zach, pořízek, Pala, Hluzín

Celý první poločas to bylo jen o tom, kdy vstřelíme branku. I když zejména v úvodu jsme se dopouštěli chyb a kazili jsme velké množství přihrávek. Šance, ke kterým jsme se dostali, jsme nedokázali proměnit. Proto nám museli pomoci hosté. Ve 41. minutě rozehráli přímo na kopačky Fikra a ten nedal tvrdou střelou na přední tyč brankáři šanci. Z prvního poločasu stojí za zmínku jen to, že hlavní rozhodčí neodpískal penaltu po faulu na Václavíčka, kterou viděli všichni mimo něj.
Po nástupu do druhého poločasu bylo jen otázkou, kdy vstřelíme druhou branku. V 51. minutě Kolomazník a v 51. minutě Jurečka definitivně zlomili zápas a od této chvíle bylo jen otázkou kolik to bude. V 60. minutě Jančovič, v 77. minutě Slaměník z penalty a v 78. minutě Václavíček vstřelili branky a utkání skončilo jednoznačným výsledkem 6-0.
Hodnocení: Na začátku zápasu jsme se přizpůsobili soupeři a většina našich přihrávek končila buď v zámezí nebo na kopačkách hostí. Od vstřelené branky bylo na hřišti jen jedno mužstvo. V závěru bylo jen škodou, že jsme nevyužili ještě další šance ke vstřelení branky. Utkání mohlo skončit vyšším rozdílem. Hosté za celý zápas zahrozili snad jen ze dvou přímých kopů a po chybě Leciána za rozhodnutého stavu.