19.10.2014 FK Spartak Lipník – TJ Sokol Újezdec 1 - 1, pol. 1 – 1

Základní sestava: Bořuta, Slaměník, Kovář, Lecián, Jančovič, Kolomazník, Zbožínek, Prachniar, Koukal, Fikr, Jurečka
Náhradníci: Zach, Špunda, Václavíček, Hluzín, Číhal, Kobliha, Pořízek

Začátek zápasu a v podstatě celý zápas jsme byli o něco horší jak domácí. U každého míče jsme byli o něco pomalejší než domácí. Až ve 25. minutě se dostal do vyložené šance Fikr, který ve vyložené šanci selhal a vysoko přestřelil. V 35. minutě se domácí po zákroku ve velkém vápně dožadovali penalty. Z následně provedeného rohu se domácí dostaly ke střele z 20 metrů, kterou Bořuta podcenil a ta skončila nad jeho hlavou pod břevnem naší branky 1:0. Ve 45. minutě se dostal Zbožínek sám pře brankáře, který jeho polo vysokou střelu vyrazil k nohám Fikra a ten vyrovnal 1:1.

Druhý poločas se nesl ve znamení hry od vápna k vápnu, kdy větší vyloženější šance měli v závěru domácí, kteří při naší závěrečné snaze strhnout vedení na naši stranu šli dvakrát dva na jednoho.

Hodnocení: Celý zápas jsme byli o něco horším týmem než domácí. Výsledek utkání byl pro nás po předvedeném výkonu ještě milosrdný a za bod můžeme být ještě rádi i když byla ještě šance na to utkání vyhrát.