25.10.2014 TJ Sokol Újezdec – TJ Sokol Skalička 2 - 0, pol. 0 – 0

Základní sestava: Kovář, Slaměník, Lecián, Jančovič, Zouhar, Kolomazník, Václavíček, Prachniar, Zbožínek, Fikr, Jurečka
Náhradníci: Hluzín, Číhal, Řezníček, Pořízek, Špunda

Hned v 1. minutě se po dlouhém autu dostal do šance Fikr, ale jeho ránu na přední tyč brankář vyrazil. Ve 13. minutě hosté orazítkovali břevno naší branky. Ve 20. minutě ve vyložené šanci poslali míč vedle naší branky. V 35. minutě volný přímý kop hostí tečoval Slaměník a Kovář měl plné ruce práce.
Druhý poločas začali hosté po naší chybě na pravé straně střelou do tyče a hned poté do břevna. V 63. minutě se dostal ke střele Zbožínek, ale jeho střela skončila vysoko nad. Až v 66. minutě Jurečka dorazil centr Zbožínka a uklidnil naše mužstvo. Od této chvíle jsme byli lepším mužstvem. V 83. minutě využil Prachniar ideální přihrávku Václavíčka a před brankářem hostí nezaváhal 2:0.
Hodnocení: Utkání se neslo ve znamení mnoha tvrdých soubojů, které vedlo k udělení velkého množství žlutých karet. Až na pár výjimek však byly souboje vedeny korektně. K našemu vítězství nás pomohly dobře postavené brány na našem hřišti a v neposlední řadě také velká snaha strhnout vítězství na naši stranu.