1.11.2014 TJ Sokol Hustopeče - TJ Sokol Újezdec 3:0, pol 0:0

Sestava: Bořuta, Číhal, Kovář, Jančovič, Koukal, Slaměník, Prachniar, Václavíček, Řezníček, Jurečka, Fikr.
Náhradníci: Hluzín, Pořízek.
Celé utkání poznamenalo, že chyběli tři hráči základní sestavy, ale i několik dalších hráčů. Po počátečním oťukávání se více do hry dostali domácí, kteří mnohem častěji byli před naší brankou, kterou i několikrát nebezpečně ohrozili a většina míčů šla mimo. To nejdůležitější se však stalo v poslední minutě prvního poločasu a v první minutě druhého poločasu. Slaměník nejprve viděl žlutou za podražení a poté za naprosto zbytečné zatažení za dres.  Po vyloučení a přeskupení řad jsme udrželi čisté konto necelou čtvrthodinku. V 58. minutě Jančovič nestačil zabránit centru, který domácí útočník v malém vápně trefil do naší brány 1:0. V 70. minutě jsme po rychlém brejku domácích inkasovali po druhé 2:0. V poslední minutě po rozehrané standardce se vyražený míč dostal šťasně před domácího hráče, který dorazil míč do prázdné branky.  My jsme vážně ohrozili domácí branku jen v 65.minutě, kdy Václavíček po centru Koukala dokonce vyrovnal, ale pomezní rozhočí viděl postavení mimo hru a gól tedy nebyl uznán.
Hodnocení: V sestavě a ve zdravotním stavu hrajících hráčů jsme těžko mohli pomýšlet na jednoduché vítězství. Po první vyrovnané půli nám znemožnil vyhrát svou hrubou nedisciplinovaností Slaměník, který se nechal ve 20 vteřině druhé půle vyloučit. Po této chybě a po obdržené brance jsme se i přes snahu vyrovnat nedočkali vstřelení branky a bez té se nedá vyhrát.