8.11.2014 FK Býškovice/Horní Újezd o.s. – TJ Sokol Újezdec 0 - 2, pol. 0 : 1

Základní sestava: Bořuta, Zouhar, Lecián, Kovář, Jančovič, Kolomazník, Prachniar, Václavíček, Koukal, Jurečka, Fikr
Náhradníci: Řezníček, Hluzín, Číhal, Pala

Hned v 5. minutě se ukázali domácí a standardní situaci z 35 m poslali do břevna. Poté jsme měli míč častěji na našich kopačkách, ale až v 21. minutě Prachniar ideálně uvolnil Koukala a ten střelou na přední tyč prostřelil domácího brankáře 0:1. Ve 40. minutě došlo v našem vápně při odkopu k faulu domácího hráče, který odpískání svého faulu psychicky neunesl a poté měli rozhodčí co dělat, aby nastalou situaci pohlídali. Skončilo to správným vyloučením domácího hráče, i když vyloučených mohlo být nakonec na obou stranách víc. Je pravdou, že vyloučený domácí hráč má více takových zápasů. Takové chování nebylo z jeho strany první.

V druhé půli jsme hlídali výsledek a v 60. minutě Fikr mohl rozhodnout, ale ve vyložené šanci poslal míč těsně vedle tyče domácí branky. V 71. minutě Koukal ideálně uvolnil Fikra, který s notnou dávkou štěstí překonal ve vyložené šanci domácího brankáře 0:2. Poté se domácí dostali k několika slibným šancím, kdy Bořuta na brankové čáře udržel čisté konto s velkou dávkou štěstí.

Hodnocení: Dnešní utkání vyhrálo lepší mužstvo, i když jsme vytěžili maximum z našich šancí. K vítězství nám hodně pomohl zkrat domácího hráče, který byl po právu vyloučen. V případě, že by měl rozhodčí víc odvahy, mohl vyloučit i dalšího domácího hráče Čagana, který po celou dobu utkání neustále kritizoval výkon rozhodčího a více mluvil než hrál.