18.4.2015 TJ Sokol Újezdec – TJ Sokol Domaželice A 0 - 2, pol. 0 – 1

Základní sestava: Bořuta, Zouhar, Lecián, Kovář, Číhal, Kolomazník, Jančovič, Zach, Koukal, Fikr, Jurečka

Náhradníci: Kobliha, Pala, Jiříček, Hluzín
Vzhledem ke stavu mužstva, jeho sestavě, jsme také do utkání vstoupili. Ihned od začátku byli hosté jednoznačně lepší. V průběhu prvních 30.minut měli šance jen hosté a jen vinou vlastní neschopnosti byl stav 0:0 místo stavu 0:3 nebo 0:4. V posledních 15. minutách jsme hru vyrovnali. Byl tam i náznak nějaké šance, ale hrubá chyba v poslední minutě poločasu nás srazila opět dolů 0:1.
Do druhého poločasu jsme vstoupili se snahou o vyrovnání, ale žádnou velkou šanci jsme si nevypracovali. Po další taktické chybě jsme dostali druhou branku a bylo rozhodnuto.

Hodnocení
I přes značné oslabení a několik jasných gólových šancí hostů jsme až do konce poločasu drželi naději na dobrý výsledek. Hrubka v posledních vteřinách poločasu nás poslala opět ke dnu a už jsme nebyli schopni s vývojem utkání něco udělat. Následná chyba při druhé brance byla již jen vyvrcholením zmaru mužstva. I přes zvýšenou snahu se nám nepodařilo vstřelit branku a bez té není možné vyhrát.