26.4.2015 SK Lobodice – TJ Sokol Újezdec 0 - 6, pol. 0 – 2

Základní sestava: Bořuta, Slaměník, Lecián, Kovář, Dočkalík, Zach, Prachniar, Jančovič, Koukal, Jurečka, Fikr

Náhradníci: Zouhar, Hluzín, Číhal, Kolomazník, Špunda
Hned zpočátku zápasu jsme domácím ukázali, kdo je dnes lepší. Ve 3. minutě Slaměník proměnil trestný kop po faulu na Jurečku 0:1. Poté jsme se dostali do několika slibných akcí, které jsme gólově nevyřešili. Ve 28. minutě Jurečka svým centrem našel před brankou volného Koukala 0:2. Přes několik menších nedorozumění jsme poločas odehráli bez obdržené branky, což se nám již 3 zápasy nepodařilo.

V úvodu druhého poločasu nedal Zach brankáři domácích šanci a ve 49. minutě bylo rozhodnuto 0:3. V 55. minutě prostřelil Kolomazník vše před sebou 0:4. V 62. minutě Kolomazník našel před bránou Jurečku, který nezaváhal 0:5. V 78. minutě se podařila Jančovičovi pěkná individuální akce, kterou z úhlu překonal domácího brankáře a završil konečné skóre na 0:6.

Hodnocení
Dnešní zápas našemu mužstvu vyšel nad očekávání. Hned první šanci jsme proměnili a od té doby jsme jasně dominovali. Během prvního poločasu jsme mimo dvou branek snad 10x vystřelili, což jsme neudělali za poslední tři zápasy. V úvodu druhé půle po dvou vstřelených brankách bylo na hřišti jedno mužstvo.