2.5.2015 TJ Sokol Újezdec - FK Brodek u Přerov B

Sestava: Bořuta, Slaměník, Lecián, Kovář, Dočkalík, Zach, Zbožínek, Prachniar, Koukal, Kolomazník, Fikr.

Náhradníci: Jurečka, Číhal, Hluzín, Pala, Špunda.
V první půlhodině se hrál pěší fotbal, kdy Kolomazník neproměnil dvě velké šance. V 32. minutě dlouhý aut Koukala prodloužil hostující hráč do vlastní brány 1:0. Hned za minutu udělali hosté další hrubku, kterou Fikr využil 2:0. V 36. minutě se dostal ke střele Kolomazník, střela byla tečována 3:0. V 41.minutě se k odraženému míči dostal Prachniar a jeho střela skončila v síti 4:0.
Do druhého poločasu jsme vstoupili hrubkou Kováře 4:1. V 55. minutě Kolomazník s Fikrem ukázali našim divákům, co je možné neproměnit z brankové čáry. V 62. minutě Kolomazník dorazil odražený míč 5:1. V 65. minutě Fikr prostřelil vše, co mu stálo v cestě 6:1. V 85. minutě Jurečka dorazil přihrávku Špundy 7:1. V 88. minutě jsme faulovali ve velkém vápně a hosté následnou penaltu proměnili 7:2.

Hodnocení: Úvod zápasu poznamenalo, že předešlý den jsme odehráli velmi těžký zápas s Opatovicemi. Poté, co se nám v závěru poločasu podařilo vstřelit branky, bylo rozhodnuto. Hráče musím za jejich přístup pochválit, protože odehráli ve dvou dva těžké zápasy, které zvládli na výbornou.