7.11.2015 TJ Sokol Horní Moštěnice – TJ Sokol Újezdec 3 - 3, pol. 1 – 3

Základní sestava: Vaculík, Koukal, Lecián, Kovář, Vrána, Jančovič, Zbožínek, Václavíček, Kolomazník, Fikr, Perutka

Náhradníci: Di Cuia, Slaměník, Dočkalík, Jurečka
Úvod zápasu byl z obou stran opatrný. Po 10. minutách jsme si začali více dovolovat a hrálo se více na půlce domácích. Ve 14. minutě nebezpečně hlavičkoval nad branku Lecián. V 19. minutě centr Kolomazníka proměnil Perutka, 0:1. Ve 21. minutě Lecián prováděl odkop od naší brány. Míč na půlce domácích našel Jančoviče, který míč centroval do vápna kde byl Fikr, 0:2. Ve 28. minutě našel ve vápně Václavíček Perutku a ten zvýšil na 0:3. Do této doby domácí ohrožovali naši bránu sporadicky, i když náznaky šancí tam byly. Ve 45. minutě kolmá přihrávka za obranu, kterou Koukal řešil naprosto zbytečným zákrokem. Penalta, červená 1:3.
V druhém poločase jsme i v oslabení drželi domácí v dostatečné vzdálenosti před naší brankou. Přesto se domácí dostávala častěji k zakončení, kdy dokonce ve velmi slibné šanci nastřelili břevno. V 64. minutě centr do našeho vápna skončil přesnou hlavičkou, 2:3. Až do závěru utkání jsme odolávali tlaku domácích, který vyvrcholil ve 4. minutě 2. minutového nastavení, kdy se jim i přes velmi velké úsilí hlavního rozhodčího podařilo vyrovnat 3:3.
Hodnocení: Před začátkem utkání bych byl s bodem spokojený. Po vývoji prvního poločasu, kdy jsme vedli 0:3, je naší velkou chybou, že jsme nezískali body tři. Pod výsledek se velkou měrou podepsal hlavní rozhodčí, který utkání řídil jednoznačně ve prospěch domácích. Jeho cílem bylo utkání dotáhnout minimálně do remízového konce, což se mu nakonec podařilo. Je však také nutné poukázat na hrubou chybu Koukala, který nesmyslně ve 45. minutě fauloval a tím vlastně rozhodčímu jen nahrál. Jinak kluky musím pochválit se velice bojovný výkon, který předvedli, i když proti nestálo 11 protihráčů.